دست خود را در دست سئو قرار دهید

رتبه بهتر در موتورهای جستجو به خصوص گوگل ،مساله مورد علاقه همه کسب و کارها می باشد.برای این منظور به بهینه سازی موتور ها ی جستجو یا همان سئو می پردازند.نیاز نیست شما فردی حرفه ای در حوزه سئو باشید تا در این کار موفق باشید .تنها نیاز است در ابتدا ،کلید واژه ها را استخراج کنید و در پنج جای مشخص که به پنج انگشت سئو شهرت دارد ، قرار دهید .

حتما بخونید : آموزش افزونه WordPress Seo و روشن کردن چراغ زرد و سبز سئو

 

Untitled-1

بهبود رتبه خود را به سرعت در موتور ها ی جستجوگر با بهره بردن از این استراتژی شاهد باشید :

۱- عنوان صفحات :در قسمت باریکه بالای مرورگر شما ،عنوان هر صفحه قرار می گیرد و حداقل یکی از اصلی ترین کلید واژه های شما باید در عنوان قید گردد.

۲- :URL آدرس وب سایت شما که همان URL است باید بصورت مستقیم باشد ،همچنین می بایست حداقل شامل یکی از کلید واژه های شما باشد ،در میان واژه ها از خط تیره (-) برای حصول نتیجه بهتر ،استفاده نمایید .

۳_ تگ : H1 تگ H1 شما باید قابلیت جستجو داشته باشد و شامل کلید واژه نیز باشد .

۴_نام تصویر موجود در صفحه :می بایست کلید واژه های خود را در نام تصویر به گونه ای بگنجانید تا محتوای تصویر را برساند.برای جدا کردن کلمات به یاد داشته باشید فقط از خط تیره (-) استفاده نمایید.این تکنیک تاثیر زیادی بر رتبه صفحه شما در موتور جستجوگر می گذارد.

۵_ متن جایگزین : در حین بارگذاری نشدن یک تصویر جملاتی به جای آن تصویر دیده می شود و توضیحاتی را در رابطه با تصویر ارائه می کند که به آن، متن جایگزین (Alt Text) میگویند.برای اثر گذار تر بودن در سئو سعی کنید بهترین توضیح را ارائه نمایید.

درباره نرگس

موارد جالب

پیام خوش آمدگویی در صفحه ورود وردپرس

پیام خوش آمدگویی در صفحه ورود وردپرس

پیام خوش آمدگویی در صفحه ورود وردپرس سلامی ویژه خومت تمامی کاربران عزیز تم لاین. ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *