از وردپرس برای چه سایت هایی استفاده می شود؟

چه نوع سایت هایی را می توان با وردپرس راه اندازی کرد؟

خیلی ها تصورشان ار اسم وردپرس این است که با وردپرس فقط می توان یک وبلاگ یا مجله خبری راه انداخت ولی وردپرس یک سیستم مدیریت محتوای قوی است که بخاطر افزونه های فراوان آن هر نوع سایتی را با هر امکاناتی می توان ساخت. پس شما اگر قصد طراحی سایت خاصی با ایده خود را دارید کار را به یک طراح سایت مسلط به وردپرس بدهید مطمئن یاشید بهترین سایت را با امکانات درخواستی خود میتوانید تحویل بگیرید!

چطور با وردپرس هر سایتی را طراحی کنیم؟

همانطور که گفتم وردپرس هسته بسیار قوی دارد و با افزونه های فراوان سایت اصلی وردپرس و سایت های متخصص در ضمینه برنامه نویس افزونه ، و حتی استفاده از  افزونه های رایگان، شما می توانید هر امکاناتی را به سایت خود اضافه کنید و ایده های خود را با آن اجرا کنید، طراحان و برنامه نویسان با استفاده از توابع مخصوص وردپرس، ویجت ها و … هر کاری از عهده شان بر می آید.

افزونه های وردپرس چطور تهیه کنیم؟

افزونه ها رایگان را شما می توانید از سایت خود وردپرس تهیه نمایید و یا اینکه از سایت ما یعنی تم لاین دانلود نمایید و حتی افزونه هایی هم هستند که پولی هستند و زحمت بیشتری برای آنها کشیده شده است را باز هم می شود تهیه نمود.

چطور افزونه ها را نصب کنیم؟

در پیش خوان وردپرس با کلیک کردن روی افزونه ها و قسمت افزون افزونه، می توانید آنها را نصب کنید و بعد از نصب ، آنها در لیست افزونه ها قرار می گیرند که باید فعالش کنید با این کار کد های فانکشن پلاگین، خود را به سیستم اضافه می کند.

موفق باشد تم لاین

درباره تم لاین

بنده محمود هستم . علاقمند به وردپرس و کسب و کارهای اینترنتی. این سایت رو هم برای دوستداران وردپرس راه اندازی کردیم . انتقادات و پیشنهاداتتون رو از ما دریغ نکنید . با تشکر

موارد جالب

معرفی و آموزش افزونه WP-PostRatings قسمت دوم

سلام در قسمت قبلی ما به توضیحات اولیه این افزونه پرداختیم و آن را توضیح ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *