آموزش و کاربرد ابزارها در وردپرس

آموزش و استفاده از ابزارهای وردپرس و کاربرد آن

کار با ابزار های وردپرسی قسمت سمت راست پنل مدیریت از اهمیت زیادی برخوردار هستند برای اینکه کار با ابزار های وردپرس را یاد بگیرید با ما همراه شوید …

ابزارهای در دسترس ، ابزارهای درون ریز و ابزار های برون ریز از شاخه های ابزار ها در وردپرس می باشند که هر کدام مسئولیتی را به عهده دارند . در حالت پیش فرض ابزارهای وردپرس شامل سه بخش نام برده می باشند که ممکن است با نصب برخی افزونه ها که وارد کشوی این بخش می شوند افزایش یابند .

ابزار ها وردپرس و کاربردحال با توضیح هر بخش بیشتر با این موارد آشنا میشوید .

ابزار های در دسترس : با توجه به تصویر می توان فهمید که دو دسته ابزار را این بخش تعریف میکند .

ابزار های وردپرس و کاربرد

ابزار مخابره وردپرس:

این ابزار به شما این اجازه رو میده که بدون مراجعه به بخش مدیریت نوشته مطلبی را همزمان از منبعی دریافت کرده و در سایت خود منتشر کنید . از مورد ذکر شده به این صورت استفاده می کنیم که روی آیکون مخابره راست کلیک می کنیم بعد آیکون رو کشیده و به بخش علاقه مندی اضافه می کنیم . سپس وقتی در این زمان کلیک میکنید در بخش منبع نوشته شما نمایش داده میشود و حال شما میتوانید ویرایش و نوشتن را شروع کنید و بروزرسانی انجام دهید .

ابزار های وردپرس و کاربرد

برگرداندن دسته ها و برچسب ها در وردپرس:

این بخش که فقط با درون ریزی قابل انجام است برای تبدیل دسته ها و برچسب ها به یکدیگر می باشد .

درون ریزی در وردپرس :

این بخش مثل یک بک آپ گیری عمل میکند و اطلاعات را انتقال میدهد . این بخش اطلاعاتی از قبیل نوشته ها ، دسته ها و …. را انتقال میدهد . برای انتقال اطلاعات تنها کافی است یکی از موارد را مشخص کنید .

ابزار های وردپرس و کاربرد

برون بری در وردپرس:

این بخش برعکس بخش قبل اطلاعات را از سیستم دیگر به ما انتقال می دهد درست مثل این میمونه که شما بک آپ خودتون رو روی سیستم بارگذاری کنید این بخش مانند بخش قبل شامل دسته ها و نوشته ها و برگه ها و …. می شود و ممکن است شامل افزونه های نصب شده هم شود . این بخش روی هر محتوایی به صورت پیش فرض قرار دارد .

ابزار های وردپرس و کاربرد

موفق باشید.

درباره فرید خسروی

موارد جالب

آموزش پیدا کردن لینک های خراب و صفحات ۴۰۴ در وردپرس

سلام صفحات ۴۰۴ و لینک های خراب تاثیر بسیار بدی در سئوی سایت شما دارند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *