چرا باید از وردپرس استفاده کنیم؟

رابط کاربری خوب وردپرس

کابر پسند بودن آن یا همان رابط کاربری خوب وردپرس یکی از دلایل موفق وردپرس است وردپرس یکی از نخستین سیستم های قوی مدیریت محتوا بود و روز به روز پیشرفت های چشمگیری نصیبش شد و حالا با قابلیت های فراوان آن دنیا را به خود جذب کرده است!

فراوانی افزونه وردپرس

وردپرس تا به الان ۳۸,۵۶۵ افزونه کاربردی و تست شده در دیتابیس سایت اصلی خود یعنی wordpress.org دارد که در طول این سالها هر نوع پلاگین مورد نیاز را برای این سیستم ساختند و هیچ کم و کسیری برای اسن سیتم نذاشتن، اینقدر ابزار های وردپرس زیاد است که هر نوع سیتم را به راحتی میتوانید با وردپرس راه بیندازید! واقعا جا دارد که از همه ی توسعه دهندگان و کد نویسان و طراحان وب  دنیا تشکر کرد چون اگر آنها نبودند وردپرس وردپرس نمی شد !

قالب های فراوان وردپرس

فراوانیه قالب های وردپرس فریاد میزند،خود سایت وردپرس تم های رایگان فراوانی دارد اما امکانات آن ها کم است و معمولا ساده هستند ولی ما سایت های بزرگی مثل تم فارست داریم که به قول خودشان جنگل قالب نام دارد، این سایت چند هزار قالب استاندارد و حرفه ای دارد که طراحان قوی بسیار زیادی را به خود مشغول کرده است .راستی یکی از خدمات تم لاین، فارسی و بومی سازی قالب های خارجی است و ما هم قالب های وردپرس را به شما پیشنهاد می کنیم.

قوی بودن هسته وردپرس

هسته وردپرس هم امنیت بالایی دارد هم اینکه بسیار قوی پایه گذاری شده است و برنامه نویس از تابع های وردپرس برای افزونه های خود از این توابع وردپرس استفاده می کنند.

طرفداران و کاربران زیاد وردپرس

کاربران وردپرس در ایران و جهان بیشترین آمار را نسبت به بقیه cms ها دارد و یکی از دلایلی که وردپرس آن قدر بزرگ شده است، طرفداران بسیار زیاده این فریم ورک قدرتمند یعنی وردپرس است پس چه خوب است که همه در بزرگ کردن و بی نقص کردن این هسته ی دوست داشتنی سهیم باشم !

 

 

درباره تم لاین

بنده محمود هستم . علاقمند به وردپرس و کسب و کارهای اینترنتی. این سایت رو هم برای دوستداران وردپرس راه اندازی کردیم . انتقادات و پیشنهاداتتون رو از ما دریغ نکنید . با تشکر

موارد جالب

لیست دسته بندی دانلود ها در edd

لیست دسته بندی دانلود ها در edd

لیست دسته بندی دانلود ها با edd اگر شما هم با افزونه EasyDigitalDownloads کار کرده باشید ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *