ویدیو مارکتینگ و بهبود کسب و کار

ویدیو مارکتینگ
ویدیو مارکتینگ و بهبود کسب و کار
۵ (۱۰۰%) ۵ votes

ویدیو مارکتینگ = بهبود کسب و کار ، افزایش فروش

یکی از ابزارهای بازاریابی در فضای مجازی ویدیو مارکتینگ است. قابلیت این ابزار به صورت شگفت انگیزی در جذب مخاطب و رشد کسب و کار شمارا یاری میکند.

ویدئو مارکتینگ . شبکه های اجتماعی

مهترین امتیازات استفاده از ویدیو مارکتینگ در بهبود کسب و کار عبارت از:

اعتماد سازی در میان کاربران

این ابزار اجازه شناخت شما و کسب و کارتان را به مخاطب داده و شما را در راستای جلب اعتماد یاری میکند. اعتمادسازی در کسب و کار اولین اصل یک تجارت موفق محسوب میشود. شما رد یک مقاله، بروشور و حتی عکس فقط ابعاد محدودی از فعالیت خود را به کاربر معرفی میکنید درحالی که یک ویدیو هرچند کوتاه بصورت ملموس توانمندی های شما را به نمایش میگذارد.

معرفی محصولات

ارائه کاتالوگ و بروشور محصولات به صورت ویدئو در سایت نه تنها سوالاتی که در ذهن مخاطب در رابطه با خدمات و محصولات وجود دارد را پاسخ میدهد بلکه با اینکار مخاطب را برای استفاده از آن کالا یا خدمات ترقیب میکنیم و اینجاست که ویدیو مارکتینگ تاثیر مثبت خود را بر فروش میگذارد. موارد ضروری در استراتژی بازاریابی ویدیو در رابطه با همین موضوع را ببینید.

بهینه سازی وب سایت با ویدیو

موتور های جستجوی زیادی برای جستجوی ویدیو وجود دارد. یکی از برندهای معروف موتور جستجوی ویدیو یوتیوب است که زیر مجموعه کمپانی گوگل فعالیت میکند . یوتیوب بعد از گوگل در جایگاه دومین موتور جستجوی بزرگ دنیا قرار دارد.وقتی کاربری به دنبال موضوعی جستجو میکند گوگل ویدیوهای مرتبطی که در یوتیوب هستند را به کاربر معرفی میکند. و شما میتوانید از این امتیاز برای بهینه سازی هرچه بیشتر سایت خود استفاده کنید، فرامرش نکنید کلمات کلیدی را در توضیحات، تیتر و تگ ویدیو بکاربردید

افزایش

 

بستن راه سارقان محتوا

از آنجایی که اینترنت فایی آزاد برای انتشار مطالب است و بسیاری از رقیبان برای جذب مشتریان شما و صرف هزینه کمتر اقدام به سرقت مطالب و محتوای سایت شما میکند.

شما با ارائه محتواهایی در قالب ویدیو با برند خود به راحتی میتوانید جلوی این سرقت محتوا را بگیرید. زیرا رقیب شما می توانند ویدیوهای جدید ایجاد کنند اما هرگز نمیتواند کاری همانند شما ارائه دهد.

ویدیو مارکتینگ

شاه کلید فروش

ابزار ویدیو شما را برای معرفی خود و شرکتتان ، بازاریابی محصول و خدماتتان ، افزایش فروش تان و رشد تجارتتان یه بهترین نحو ممکن یاری میکند

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 6 =