۴ افزونه برتر وردپرس برای افزودن پاپ آپ به وردپرس

افزونه پاپ آپ popup
۴ افزونه برتر وردپرس برای افزودن پاپ آپ به وردپرس
۵ (۱۰۰%) ۱۲ votes

افزونه های خوب پاپ آپ POPUP برای  وب سایت را بشناسید

از اساسی ترین و مهمترین بخش ها برای هر وب سایتی داشتن لیستی از ایمیل های کاربران سایت می باشد. این موضوع اگر در راستای شناسایی کاربران خاص قرار گیرد منجر به افزایش بازدید وب سایت می شود.

همچنین در مورد فروش محصولات می توان بر این موضوع تاکید بالایی داشت. مفهوم عضو شدن در لیست ایمیل وب سایت شما این است که کاربر شما از مطالب شما خوشش آمده است و باز هم تمایل به خواندن مطالب وب سایت شما را دارد و این بسیار مهم و نقطه ی ارزشمندی برای شما محسوب می شود … آموزش ایمیل مارکتینگ در وردپرس را ببینید.

ولی اگر شما بخواهید افرادی را به وسیله ی تبلیغات در لیست ایمیلتان وارد کنید کاری بسیار دشوار است و از مشکل ترین مراحل بازاریابی می باشد. این به جذابیت مطالب شما و کاربردی بودن محصولات شما بر میگردد هرچه این دو مورد در سطح بالاتری قرار داشته باشد عضویت در لیست ایمیل شما افزایش پیدا می کند. با توجه به به روش های مختلف تبلیغات می توان روش پاپ آپ را از بهترین روش ها دانست. در ابتدا این نکته را بیان کنیم که روش پاپ آپ ما از روش های زشت سایت ها و وبلاگ های ایرانی نیست. شما بارها شاهد باز شدن صفحه های بی محتوای زیادی در این سایت ها بوده اید که واقعا کاربر را عصبانیمی نماید.

حال هدف ما از این پاپ آپ ها نمایش پنجره ی کوچک و زیبایی بر روی خود سایت می باشد که با دعوت کردن کاربران جهت عضویت و وارد کردن ایمیل خود در لیست عضویت، آمار اعضای وب سایت را افزایش می دهد. چنانچه شما برای استفاده از این پاپ آپ ها به دلیل کدنویسی و دستکاری آن منصرف شده اید می توانید این بار با توجه به این مطلب به هدف خود برسید. ما چهار افزونه برتر وردپرس را به شما معرفی میکنیم که شما را قادر می سازد به راحتی چند کلیک پاپ آپ زیبا و مورد علاقیتان را به وب سایت خود بیفزایید. با ما همراه باشید.

افزونه WordPress Popup

Topbar Countdown

افزونه WordPress Popup ساخته ی شرکت WPMUDEV می باشد و از قدرتمند ترین افزونه ها در این زمینه است. از امکانات این افزونه عبارت اند از قرار دادن پاپ آپ ها در یک آدرس خاص و یا در همه ی وب سایت ها ، داشتن تنظیماتی پیشرفته جهت مشخص کردن اینکه چه شخصی آن را مشاهده کند ، ساختن آسان پاپ آپ ها همچون ساختن یک مطلب جدید در وردپرس ، سازگاری با انواع قالب ها در وردپرس ، توان شخصی سازی بالا و …

افزونه Arty Popup

Pop Up Exhebition Arty Fartyنو آوری و خلاقیت در افزونه Arty Popup بسیار مشهور است و با توجه به نام این افزونه شما می توانید پاپ آپ های بسیار زیبا و خلاقانه ای را به وجود آورید مثلا می توانید به راحتی یک تصویر زمینه برای پاپ آپ خود انتخاب کنید. از طرفی اگر شما با فراخوانی CSS اندکی کار کرده باشید می توانید استایل های زیبا و مرتبط برای پاپ آپ خود به وجود آورید.

Arty Popup از جمله افزونه هایی است که با همه ی مرورگر های امروزی متناسب است.

 

افزونه Optin Revolution

 

از مشکلات رایج برخی از پاپ آپ ها بلوکه شدن آن ها توسط بعضی از نرم افزار ها می باشد و از نمایش داده نمی شوند. ولی شما با استفاده از افزونه Optin Revolution می توانید پاپ آپ هایی را ایجاد کنید که هیچ نرم افزاری قادر به بلوک کردن آن ها نمی باشد و می توانید آن را به هر شخصی که می خواهید نمایش دهید افزونه ی مورد نظر دارای بی نهایت تنظیمات بوده که هر آن چه شما نیاز دارید را بر آورده می کند. مثل تغییر رنگ متن ها ، زمینه ، تغییر سایز نوشته ها ، تصویر زمینه و بسیاری از موارد دیگر که می توان این ها را بخشی کوچک از قابلیت های این افزونه به حساب آورد. برای ترکیب رنگ هم از این مقاله استفاده کنید.

 

افزونه ITRO Popup Plugin

افزونه ITRO Popup Plugin با داشتن تنظیمات بسیار و انعطاف بالا می توانید دقیقا در مرکز صفحه یک پاپ آپ به وجود آورید. مثلا می توانید برگه هایی را که تمایل دارید پاپ آپ در آن ها نمایش داده شود را انتخاب کنید و یا از طرفی پاپ اپ در کدام صفحه ها نمایش داده نشوند. قابلیت جالبی که این افزونه دارد این است که شما می توانید با کلید Esc در کیبرد پاپ آپ را ببندید.

 

این افزونه ها شما را چه مبتدی باشید و چه حرفه ای قادر می سازد برای ساختن پاپ آپ های مورد نظرتان هیچ مشکلی نداشته باشید و کاربردی ترین و زیبا ترین پاپ آپ ها را ایجاد نمایید و در جهت بالا بردن عضویت لیست ایمیل هایتان موفق باشید. همچنین با توجه به این افزونه ها می توانید به غیر از فرم عضویت و موارد دیگر، محتواهای دیگر خود را به تک تک کاربران نمایش دهید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 47 = 53