نکات ابتدایی ارسال پست در وردپرس

publish wordpress انتشار یک نوشته پست وردپرس
نکات ابتدایی ارسال پست در وردپرس
۵ (۱۰۰%) ۳ votes

چطور یک نوشته را در وردپرس ارسال کنیم ؟

در این پست به نکات ابتدایی ارسال پست می پردازیم.  مدیریت زمان و داشتن یک مطلب پرطرفدار این است که سایت همیشه به روز باشد. به روز بودن مطالب و اینکه هر بار که شخص وارد سایت شما می شود با یک مطلب جدید برای خواندن رو به رو باشد نکته مهمی است. خب بسیاری از نویسندگان و یا وب مستر ها ساعتی در روز تایم خود را به مطلب گزاری روی سایت تعلق میدهند. پس در این صورت مشکل اینجاست که فقط در یک ساعت مشخص تعدادی پست منتشر خواهد شد و تا روز بعد نباید انتظار داشت که نوشته جدیدی مشاهده کنیم.اما وردپرس این مشکل را با یک روش بسیار ساده حل کرده. شما می توانید پس از اینکه مطلب را نوشتید به جای منتشر کردن فوری، زمان انتشار پست آن را به روز و یا ساعاتی دیگر موکول کنید.

بخش انتشار نوشتهنکاتی درباره انتشار یک نوشته در وردپرس

خب حالا باید چه کرد؟

در قسمت انتشار که سمت چپ وردپرس در بخش نوشته تازه و ویرایش نوشته میتوانید پست خود را زمان بندی کنید. ابتدا روی ویرایش (بخش انتشار فوری) کلیک کنید.برای شما تاریخ و ساعت را نشان میدهد.حال میتوانید زمان و تاریخی که میخواهید پست شما منتشر شود را تایین کنید و سپس گزینه قبول را انتخاب کنید و انتشار را بزنید. به همین آسانی نوشته شما در تاریخ و زمان منتشر شده در سایت نمایش داده میشود.

بخش مدریت زمان بندی نوشته

نکاتی درباره انتشار یک نوشته در وردپرس

چگونه یک نوشته منتشر شده را پیش نویس کنیم؟

از بسیاری از وب مستر ها درخواست میشود که نویسندگان محترم نوشته را پیش نویس نمایند  ولی خب گاهی پیش می آید بر اثر یک حواس پرتی ساده شما گزینه انتشار را میزنید و نوشته در سایت قبل از ویرایش مدیر نمایش داده میشود.خب،حالا باید برای جلوگیری از این کار و تغییر وضعیت انتشار نوشته به گزینه اول در قسمت انتشار پست بروید.همان طور که میبینید نوشته شده وضعیت:منتشر شده،در اینجا روی گزینه ویرایش کنید کنید.برای شما یک منو باز میشود که پس از انتخاب میتوانید با برگزیدن پیش نویس مجددا مطلب خود را پیش نویس کنید.پس از این کار گزینه قبول را فشار دهید و نوشته را انتشار دهید حال در قیمت بالای صفحه برای شما یاددداشتی می آید،مبنی بر اینکه نوشته شما پیش نویس شد.به همین آسانی مشکل شما حل شد.

تغییر وضعیت نوشته

Untitled3

نوشته های رمزدار یا خصوصی

گاهی میخواهیم یک نوشته به شکل رمزدار فقط برای کسانی که رمز دارند منتشر کنیم.خب در اینجا بازهم باید به بخش انتشار مراجعه کنیم و اینبار به سراغ گزینه دوم و ویرایش برویم. مثلا بازهم گزینه هایی نمایش داده میشود. اعم از رمزدار،خصوصی، عمومی.

عمومی که کاملا مشخص است که در اختیار کلیه عموم قرار میگیرد اما نوشته رمزدار شما با رمزی که در کادر نمایش داده شده وارد میکنید،نوشته فقط باری آنان که رمز نوشته را دارند و با وارد کردنش نمایش داده میشود.مطالب خصوصی هم برای شما به شکل شخصی محفوظ میماند.

 نمایانی یک نوشته

انتشار پست

امیدوارم این مطلب برای شما دوستان عزیز مفید بوده باشد.برای آموزش های دیگر و آشنایی با بخش های مختلف وردپرس میتوانید به سایر مطالب مراجعه کنید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

74 + = 80