سه راه برای بهبود عکس ها در وردپرس

با سلام خدمت تمامی دوستداران تم لاین

در این پست میخواهیم عکس هایی در وب سایت قرار دهیم، پس چند مساله را با هم رسیدگی میکنیم تا تصاویر وب سایت خوب به نظر برسند.

آموزش بهتر شدن تصاویر در وردپرس

ما همواره از عکس های معینی برای سایت خود استفاده میکنیم البته بستگی به نوع سایت دارد،ممکن است سایتی عکس زیاد و سایت دیگری عکس کمتری استفاده کند.در حقیقت میشود گفت که بارگذاری عکس و استفاده از آن میتواند محتوای شما را پربارکند و نگاه کاربران را به سمت خود جذب کند اما بخاطر داشته باشید که عکس شما به درستی آپلود شود و استاندارد های لازم را دارا داشته باشد.

ما چندین بار سبک های گوناگونی را به شما آموزش داده ایم و میخواهیم برترین ها رو کنار هم بگذاریم که به شما این اجازه را میدهد که توانایی مقایسه و گلچین را داشته باشید.

در ویرایشگر وردپرس امکان اضافه کردن پرونده های چند رسانه ای وجود دارد این پرونده ها شامل فایل هایی مانند تصاویر،صوت و ویدیو میباشد. پس از آپلود کردن تصاویر قابلیت تغییر سایز و توانایی انتخاب نام مناسب را دارا هستید و میتوانید لینک خود را در عکس بکار ببرید این سبک بسیار راحت و بدون چالش هست که میشود از آن استفاده کرد.برای اینکه تصاویر استاندارد داشته باشیم بهتر است که از افزونه های کاربردی در این زمینه استفاده کنیم.

بهبود بخشیدن به عکس ها

افزونه ی واتر مارک تصویر Easy Watermark

اولین پیشنهاد ما به شما افزونه ی واتر مارک Easy Watermark است. این افزونه به شما کمک میکند که حق کپی رایت سایت خود را محفوظ کنید و مطالب را به شکلی اختصاصی تر در سایت خود قرار دهید و به قولی امضای خود را زیر تصاویر اضافه کنید.

صفحه افزونه

بهبود تصاویر با افزونه Imsanity

زمانی که وارد سایت یا صفحه ای می شوید که اندازه ی تصاویر در آن به هم ریخته و نامرتب است قطعا منظره ی زیبایی را برای ما پدیدار نمی کند اگر میخواهید این مشکل را در وب سایت خود نداشته باشید و با آن رو به رو نشوید باید از افزونه استفاده کنید که به شکل خودکار،تصاویر را سایز بندی کرده و هم اندازه کند . در این زمینه ما به شما افزونه Imsanity را پیشنهاد می کنیم . با دادن یک اندازه ی ثابت با استفاده از این افزونه شما کلیه تصاویر را با همان استاندارد و سایزی که وارد کردید مشاهده خواهید کرد.

صفحه افزونه

بهبود نما عکس با Clean Image File name

وقتی تصویری را در کامپیوتر خود به شکل مستقیم در وردپرس آپلود میکنیم با همان نامی که در سیستم ذخیره شده است در وردپرس ما ذخیره میشود و این کاملا چهره ی ناخوشایندی را در مطالب ما ایجاد میکند و هچنین در سئو مطالب نیز برای ما مشکل ایجاد میکند اما برای حل این مشکل هم میتوانیم خودمان تصاویر را نام گذاری کنیم و هم میتوانیم از افزونه های ساخته شده در این زمینه استفاده کنیم که یکی از افزونه های کارآمد و برگزیده در این راستا Clean Image File name است که با آسانی میتوانیم با چند حرکت اسم تصاویر را طوری که مورد تایید موتورهای  جستجو گر است بهینه سازی کنیم.

صفحه افزونه

با افزونه های معرفی شده میتوانیم تمام نکات مربوط به استاندارد کردن تصاویر را رعایت کنیم.برای مطالعه ی سایر  آموزش های تم لاین به سایر بخش های سایت مراجعه کنید .

درباره امین

موارد جالب

افزونه Auto Trash Delete

خالی کردن اتوماتیک سطل زباله با Auto Trash Delete

سلام دوستان عزیز. در این پست میخوام افزونه Auto Trash Delete که یک افزونه کاملا عالی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *