راهنمای فروشندگان قالب

[vc_row full_width=”” parallax=”” parallax_image=””][vc_column width=”1/1″][vc_accordion collapsible=”yes” disable_keyboard=””][vc_accordion_tab title=”امور مالی فروشندگان”][vc_column_text]سیستم تم لاین به این صورت است که شما قالب و افزونه های فارسی و راست چین شده ی خود را برای فروش می گذارید و ما هم با تبلیغات و بازاریابی که برای تم لاین انجام می دهیم، برای شما فروشی تضمینی خواهیم داشت.
یک بار آپلود می کنید و یک عمر محصولاتتان را می فروشید ولی باید توجه کنید پشتیبانی دائمی مشتریان و بروزرسانی فایل ها، فروش شما را بسیار بالا می برد.
نکات مالی که برای فروشندگان قابل توجه است به شرح زیر است :

به ازای هر فروش ۷۰% مبلغ محصول به فروشنده تعلق میگیرد. آن ۳۰ درصد هم هزینه ی تبلیغات و سود تم لاین می شود.
حداقل مبلغ تسویه حساب ۳۰٫۰۰۰ تومان میباشد.
تعداد تسویه حساب ها هیچ محدودیتی ندارد.
مبلغ تسویه حساب ها هیچ گونه سقفی ندارد.

فروشندگانی که محصولات خود را در سایر فروشگاه ها برای فروش قرار میدهند از پنل ویژه به پنل عادی تنزل پیدا خواهند کرد و به ازای هر فروش ۴۰% مبلغ به آنها تعلق میگیرد.
[/vc_column_text][vc_single_image image=”5082″ alignment=”center” border_color=”grey” img_link_large=”” img_link_target=”_blank” img_size=”full” link=”/dashboard”][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title=”قوانین فروشندگان”][vc_column_text]1- تایید محصولات ممکن است تا ۴۸ ساعت زمان بگیرد. اگر قرار باشد محصول شما تایید نشود کارمندان وب سایت تم لاین به شما از طریق ایمیل اطلاع می دهند.
۲- سعی کنید در توضیحات محصول کاملا صادق باشید چون نسبت به نوشته های خودتان باید پشتیبانی دهید .
۳- کلیه محصولات ارائه شده حتما باید لایسنس قانونی برای فروش مجدد داشته باشند.
۴- کلیه فروشندگان موظفند حداکثر یک هفته بعد از ارائه آپدیت پوسته از شرکت سازنده بروزرسانی محصول فارسی سازی شده خود را ارائه نمایند.
۵- برای شناخته شدن خود و کیفیت کاری خود میتوانید برخی محصولات را به عنوان رایگان قراردهید.
۶- قرار گرفتن محصول در قسمت محصولات ویژه بر اساس انتخاب کارمندان ویترین تم لاین است.
۷- فروشنده موظف است در عنوان محصول ارسالی حتما از نام انگلیسی و اصلی قالب یا افزونه استفاده نماید، در غیر اینصورت محصول ارسالی از حالت انتشار خارج می شود.
۸- در صورتیکه محصول ارسالی شما کپی از سایت دیگر یا به صورت ریپ شده و نال باشد و پس از بررسیهای کارشناسان این مورد مشخص شود ، بلافاصله محصول ارسالی شما حذف و در صورتیکه محصول فروشی داشته باشد وجه کسر خواهد شد.
۹- ایجاد پیش نمایش آنلاین برای پوسته ها و افزونه ها هم فروش را افزایش میدهد و هم حس اعتماد کاربران به شما را افزایش میدهد. ( برای افزونه ها ارائه تصاویر کامل از محیط افزونه یا ویدیوی آموزشی و کامل بلامانع است )
۱۰- در صورتیکه فروشنده به درستی محصول خود را پشتیبانی نکند با تقاضای درخواست وجه وی موافقت نمی شود و در صورت تکرار عدم پشتیبانی ، وجه از حساب فروشنده کسر و به حساب کاربران عودت داده می شود .
۱۱- هر گونه تبلیغ و یا لینک دادن به سایت دیگر در بین توضیحات یک محصول موجب حذف آن محصول از تم لاین شده و با کاربر برخورد خواهد شد.
۱۲- اگر دو محصول یکسان توسط دو فروشنده محتلف ارائه شود ، اولویت با محصولی خواهد بود که purchase code داشته باشد و همچنین آخرین نسخه از آن محصول باشد.
۱۳- در صورت ترجمه قالب یا افزونه ارایه لایسنس یا مجوز فروش از سازنده الزامی می باشد.
۱۴- برای پوسته هایی که به صورت فارسی طراحی می شوند ارائه پنل تنظیمات الزامی است.
۱۵- قالبها و افزونه های خارجی که برای فروش در تم لاین عرضه می شوند لازم است پس از ارائه آخرین نسخه بروزرسانی شوند ، در غیر اینصورت اگر آخرین نسخه فارسی شده توسط کاربر دیگری ارائه شود منتشر خواهد شد.
۱۶- فروشندگان وفادار به کسانی گفته می شود که فقط با تم لاین وردپرس فعالیت دارند و درصد فروش آنها ۷۰ میباشد.
۱۷- درصورت استفاده از فونت های مجموعه فونت ایران (مثل ایران و ایران سنس)  باید طبق قوانین آن سایت ها باشند.[/vc_column_text][/vc_accordion_tab][vc_accordion_tab title=”نکاتی که باعث افزایش فروش شما می شود :”][vc_column_text]1- ایجاد پیش نمایش آنلاین برای پوسته ها و افزونه ها هم فروش را افزایش میدهد و هم حس اعتماد کاربران به شما را افزایش میدهد
۲- طراحی کاور های جذاب و تصاویر بندانگشتی زیبا هم باعث بهتر دیده شدن محصول شما میشود
۳- ویدیو های معرفی و آموزشی نیز میتواند بر فروش شما تاثیر گذار باشد.
۴- سعی کنید مشتریان خود را کاملا راضی نگه دارید و از آنها پس از خرید درخواست امتیاز دهی به محصولتان را بدهید.
۵- قیمت ها به انتخاب فروشنده است ولی توجه کنید قیمت های نجومی فروش شما را کاهش میدهد.[/vc_column_text][vc_single_image image=”4989″ alignment=”center” border_color=”grey” img_link_large=”” img_link_target=”_blank” img_size=”full”][/vc_accordion_tab][/vc_accordion][/vc_column][/vc_row]