کاربرد لینکدین در تبلیغات و ترفندهای شبکه اجتماعی linkedin

linkedin در میان شبکه های اجتماعی از امتیازی ویژه در زمینه کسب و کار برخوردار بوده و این خود باعث افزایش روز افزون کاربران آن شده. شما میتوانید دراین شبکه اجتماعی مهارت های مد نظر خود را انتخاب نمایید و دیگر کاربران به این مهارت ها رای دهند.

می توان چنین گفت که linkedin یکی از بهترین ها برای معرفی محصولات و خدمات است زیرا با تبلیعات در linkedin هرچه سریع تر و راحت تر می توانید خود را به مخاطبان معرفی کنید.

در linkedin هزینه تبلیغات به دو روش محاسبه میگردد:

  1. برای هر ۱۰۰۰ بار نمایش هزینه را محاسبه کرده پرداخت میکنید .
  2. در این روش با هر کلیک هزینه ای محاسبه شده و باید هزینه را در ازای تعداد کلیک ها پرداخت کنید.

از مزایای تبلیغ در linkedin نسبت به تبلیغات در گوگل:

  1. امکان قرار دادن عکس در کنار هر تبلیغات وجود دارد
  2. با کمک linkedin میتوانید کاربران و مخاطبان را به صفحه linkedin خود هدایت کنید.

تبلیغات در لینکدین

در پایان بطور خلاصه میتوان گفت که : شبکه اجتماعی linkedin محیطی مناسب برای تبلیغات صاحبان ایده و کسب و کار در فضای مجازیست.

آموزش لینکدین linkdin

۸ ترفند و آموزش لینکدین linkedin که باید برای پیشرفت شغلتان بکار ببرید

در صورتی که در این دنیا به دنبال کار هستید و مشتاق پیشترفت هستید، شاید یک پروفایل (Profile) لینکدین (LinkedIn) را راه اندازی و ساخته اید و و یک شبکه در آن ایجاد کرده اید. ممکن است در پروفایلتان فکرو اندیشه هایی و در برخی وقت ها شور و هیجانی را به آن داده باشید.

اگر چه، نیازی به گفتن این مسئله نیست. بسیاری از ترفندهای خوب هستند که می توانید با لینکدین LinkedIn بکار برید، بعضی از آنها به شما یاری می رسانند تا پروفایل تان را زمان بسیاری، تازه نگه دارید، و همه ی آنها در پیشرفت کارهایتان در بعضی موارد به شما کمک خواهند کرد. این ارزش را دارد تا به بعضی از این پروفایل ها نگاهی بیندازید تا بتوانید بفهمید که چه فهالیت هایی را می توان با کارهای های مرتب خود یکی کنید.

چطور یک پروفایل عالی در لینکدین بسازم ؟

برای استارت، شما احتیاج به راه اندازی یک پروفایل لینکدین تا حد لازم با دقت و توجه زیاد، خواهید داشت. اگر قبل از آن راهنمای ما در رابطه با آموزش لینکدین: چگونگی ایجاد تاریخچه و سوابق شغلی تان را مطالعه کرده باشید، پس نسخه رایگان خود را  دریافت کنید و از آن برای استارت استفاده کنید.

به روز رسانی و آپدیت لینکدین با محتوای عالی از طریق نرم افزارها

برای تشویق خود به استفاده مکرر از لینکدین، یک اپلیکیشن لینکدین برای گوشی هوشمند یا تبلت تان نصب کنید. به ویژه، برنامه آیپد و برنامه ویندوز فون تازه را بررسی نمایید. از ابزارهایی مثل Hootsuite یا Buffer به منظور به روز رسانی زمانبندی شده برای سایت شبکه لینکدین خود استفاده کنید. لطفا توجه نمایید، که همیشه به پیوند (لینک) دادن اکانتهای  فیسبوک و توییتر به لینکدین پیشنهاد نمی شود از آنجا که شما با مخاطبی کاملا جدا گفتگو می کنید.

به جای استفاده از ابزارهای برنامه ریزی شده چندین شبکه ای، مناسب تر است که محتوایی جدا و عالی تنها برای لینکدین درست کنید. توجه نمایید که بروز رسانی های برنامه ریزی شده نه باید دشوار باشند از آنجا که شما بتوانید به آسانی به یک مقاله عالی لینک دهید. تلاش کنید تا از مطالب (پست) “ مرا استخدام کن ” بی پرده و آشکار پرهیز نمایید مگر اینکه واقعا احتیاج باشد.

ببینید که چه کسانی در حال مشاهده پروفایل لینکدین شما بوده است

در حال مشاهده صفحه اصلی تان در لینکدین، نگاهی به سمت راست درست در زیر بخش “ افرادی که ممکن است بشناسید ” بیندازید. شما بخشی را برای “ چه کسی پروفایل تان را مشاهده کرده است ”  میبینید . به عنوان یک یوزر آزاد لینکدین، کلیک بر روی این لینک به شما مجموعه ای از افرادی که پروفایل تان را در سه ماه اخیر دیده اید نمایش میدهد. کاربرانی که هزینه پرداخته اند، لیست کاملی از افرادی که نمایه ای را مشاهده کرد اند را خواهند دید، هر چند گاهی اوقات آنها تا اندازی ای با پیامی همانند “ یکی از این ۱۰ نفر پروفایل تان را مشاهده کرد ” به صورت نا شناس روبرو خواهند شد.

چنانچه توانایی پرداخت برای یک حساب پرمیوم را ندارید، یا می خواهید که به همان ۱۰نفری که واقعا اکانتتان تان را مشاهده کردند محدود سازید، می توانید همیشه هر روز عکسی از این فهرست بگیرید تا اینکه دیده مناسب تری درست کنید.

LinkedIn-Viewed Profile

با استفاده از پاسخ ها و گروه های لینکدین به پرسش ها پاسخ دهید

۱ ابزار نادیده انگاشته شده لینکدین بخش جواب ها است، که می توانید از صفحه اول با مراجعه به بیشتر > پاسخها به آن دسترسی پیدا کنید. اینجا می توانید بپرسید یا به سوالها جواب دهید، یعنی می توانید تخصص شما را در بعضی حوزه ها به اثبات برسونید. اگر یکی از کارشناسان خوبه هفته باشین در صفحه اصلیتان به صورت متمایز نمایش داده خواهد شد .

LinkedIn-Answer

لینکدین بصورت هوشمند دسترسی به گروه های حرفه ای از طریق وب گاه را فراهم کرده است. چنانچه می خواهید تلاش های شبکه ای عالی و بهتری داشته باشید، کمی از وقت خود را به این گروه ها اختصاص دهید. توجه تان را به برخی از گروه های مرتبطتر به صنعت تان متمرکز کنید و مشاهده کنید که آیا می توانید به تعدادی از پرسش های ۱ روز پاسخ دهید. با کمی خوش شانسی ، مردم به شما خیره میشومند و از شما می خواهند که به شبکه آنها بپیوندید، شاید حتی به شما پیشنهاد یک کار تازه و خوب را دهند!

توجه بهتری به شبکه تان نمایید

نگاهی ریز تر به کسانی که از طریق لینکدین به آنها مربوط هستید بیندازید . توجه دقیق تری به صنایعی که افراد در آن هستند، شرکت های ارائه شده و افرادی که به صورت غیر مستقیم به آنها مرتبط هستید داشته باشید. اگر شما افرادی هستند که در شرکت رویایی شما مشغول به کار هستند پس خیلی زود با آنها ارتباز برقرار کنید. منتظر این نباشید تا اینکه با بی کاری و نا امیدی و سر خوردگی برای پیدا کردن کار روبرو شوید.

ارتباط و کانکشن لینکدین

بروز رسانی ها از شبکه تان با استفاده کردن از Signal و BottleNose را پیگیری کنید

یک روش بسیار خوب برای مشاهده چگونگی عملکرد شبکه تان استفاده از Signal است، که فید لینکدین کامل تری از اموری است که شبکه تان انجام میدهد. Signal اندکی مانند چیزی است که در صفحه اصلی می بینید، اما می توانید آن را به وسیله شرکت، قدمت، مکان، صنعت یا غیره پالایش ( فیلتر )  کنید. شما همچنین میتوانید آن را برای نشان دادن بروز رسانی ها از کانکشن دوم و سوم گسترده یا باز کنید، و این کار را برای یافتن افراد خیلی فعال که از محتوای شما بازدید مینمایند، واقعا آسان می کند.

Signal لینکدین

فکر و تفکر دیگر برای پیگیری شبکه شما، ترکیب آپدیت های لینکدین از شبکه تان با خبرهایی از منابع دیگر اجتماعی و خبرهایی با ابزارهایی همانند BottleNose و HootSuite است. مهم نیست از چه چیزی استفاده می نمایید، وقت لازم است بدانید افراد در شبکه تان چه چیزی می گویند و در مکانی برای پاسخگویی با خبر باشید چنان چه موضوع با شما در ارتباط باشد.

پیشنهاد هایتان را ایجاد کنید و آنها را مطرح کنید

بهترین راه برای درست کردن مجموعه ای از پیشنهاد های خوب این است که خودتان پیشنهادهایی را ارائه دهید. بعضی زمان ها ، پیشنهادی خوب برای کسی در شبکه تان بفرستید. این ممکن است باعث بشه تا توجه آنها به برخی نقاط جلب شود. چنانچه این کار را به طور مرتب انجام دهید، پس در طول زمانتان به مجموعه زیادی از پیشنهادهای افراد گوناگون در شبکه تان دست پیدا می کنید. هر کاری که می کنید، فقط منتظر این نباشید تا نیازمند کار و شغلی بشوید. این کاری است که تنها با گذشت زمان انجام می شود.

اغلب profile لینکدین تان را به روز سازید

نیازی به گفتن نیست که می بایست همواره تلاش کنید تا پروفایل (profile) تان از اطلاعات فعلی در مورد وظایف و نقش های کاری و موقعیت ها است. برخی مواردی که احتمال دارد شما را تشویق به بروز رسانی سابقه شغلی (رزومه ) تان در لینکدین سازند شمار زیادی از ابزارهای رزومه سازی هستند که میتوانید بکار برید، که چکیده و سوابق شغلی زیبایی با استفاده از داده هایی از لینکدین را می سازند. بعضی از ابزارهای سوابق شغلی (resume tools) از نظر بصری خیلی جذاب هستند، پس آنها را امتحان نمایید!

یادتان نرود، همواره ابزارها و نکته های لینکدین بیشتری برای بررسی نمودن هستند. بعضی از اونها سرگرم کننده هستند و شما را بیشتر علاقه مند به شبکه اجتماعی لینکدین می کند.

از مخاطبین شبکه تان پشتیبان (backup) بگیرید

خیلی از مردم آن را نمی فهمند، ولی این امکان وجود دارد که دسترسی به اکانت لینکدین تان را از دست بدهید. لینکدین بعضی وقت ها حساب هایی را که بسیار فعال اند را مسدود می کند! هم اینکه حداقل ۱ مورد وجود داشته است که یک کارفرما پنداشت که حساب جز دارایی و مالکیت شان است و خواسته شان این بود که هنگامی که کاربرمندان، شرکت را ترک می نمایند به آنها تحویل داده شود. فقط چند ثانیه زمان می برد تا از شبکه تان پشتیبان تهیه نمایید. به مخاطبین (Contacts)> اتصالات (Connections) بروید، سپس پیوند (لینک) را در پایین سمت راست تا صدور اتصالات (Export Connections) دنبال نمایید. به همین خوش مزگی!

export Backup

منبع:MakeUseOf.com

ترجمه از تم لاین

درباره مرضیه سلیمانی

موارد جالب

پیام خوش آمدگویی در صفحه ورود وردپرس

پیام خوش آمدگویی در صفحه ورود وردپرس

پیام خوش آمدگویی در صفحه ورود وردپرس سلامی ویژه خومت تمامی کاربران عزیز تم لاین. ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *