گذاشتن متن و لوگو روی تصاویر سایت به طور خودکار با افزونه Image Watermark

نوشتن نام سایت بر روی تصاویر و عکس سایت به طور خودکار با افزونه واترمارک Watermark

برای جلوگیری از اینکه دیگران تصاویری که شما برای آن زحمت کشیده اید یا متعلق به شما می باشد را بدون اجازه شما در سایت خود قرار دهند افزونه ای را امروز به شما معرفی می کنیم .این پلاگین Image Watermark نام افزونه ای است که این امکان را به شما می دهد که نام سایت خود را بر روی عکس هایی که در سایت آپلود می کنید قرار دهید. این افزونه به شما این امکان را میدهد تا متناسب با تصاویر خودتان واترمارک کنید. در ادامه درباره مزایای این افزونه و روش کار آن بحث خواهیم کرد.

مزایا افزونه واتر مارک Image Watermark

با استفاده این افزونه می توانید امکان کلیک راست کردن بر روی تصاویر شما را غیر فعال کرده و همچنین امکان انتخاب پسوند و میزان کیفیت تصویر و اندازه تصاویر را هم ویرایش کنید.اگر به دنبال یک افزونه کامل با کارایی ساده هستید این افزونه را به شما پیشنهاد میکنیم.

راهنما استفاده از افزونه واتر مارک

بخش اول مربوط به روشن بودن یا خاموش بودن افزونه می باشد. و بخش دوم مربوط به اندازه تصویر و بخش سوم مربوط به مکان های قرار گیری تصاویر بر روی وب می باشد.

در اینجا تنظیمات مربوط به نوع تصویر که شما میتوانید با توجه به نوع تصویر آن را انتخاب کنید مشاهده می کنید.این بخش ها شامل اندازه تصاویر و بخش های مربوط به آن، سایز واترمارک و…..

راهنما نصب افزونه واتر مارک تصاویر Image Watermark

برای نصب از لینک  (لینک دانلود) اقدام بفرمایید و یا از بخض مدیریت سایت در بخش افزونه های وردپرس نام آن را جستجو کنید و آن را نصب و فعال کنید.

درباره امین

موارد جالب

شبکه های اجتماعی در وردپرس با Social Icons Widget

با سلام خدمت تمامی کاربران سایت تم لاین امروزه اکثر مردم در شبکه های اجتماعی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *