بهینه سازی محتوا برای رسانه های اجتماعی متفاوت

بهینه سازی محتوا برای رسانه های اجتماعی content social
بهینه سازی محتوا برای رسانه های اجتماعی متفاوت
۵ (۱۰۰%) ۱۴ votes

بهینه سازی محتوا برای چندین کانال انتشار متفاوت

پیش از این درباره بهینه سازی محتوا برای شما صحبت کردیم. در رسانه های اجتماعی اشتراک گذاری محتوا از اهمیت بالایی زیادی برخوردار است , مطمئنا میدانید که تغییر شکل و مناسب سازی محتوا برای هر شبکه اجتماعی زمان زیادی از متخصص تولید محتوا می گیرد. متخصصین با تشویق مخاطبان خود به اشتراک گذاری مطالب از اتلاف وقت جلوگیری می کنند. این پروسه شامل نکات مورد توجه ای است که بدون توجه به آنها ،انجام نمی پذیرد:

– در رسانه های اجتماعی از اینکه دکمه مربوط به اشتراک گذاری در زیر پست های شما وجود داشته باشد و در دید و دسترس باشد مطمئن شوید. در غیر این صورت فکر اشتراک گذاری به ذهن مخاطبین بی شک نمی رسد.

با استفاده از Call-to-Action و تشویق مخاطبین خود آنها ترغیب کنید تا وارد حساب های کاربری شما در شبکه های اجتماعی شوند .با در خواست از مخاطبین در Call to Action میتوانید از نظرات و پیشنهادات اشتراک گذاشته آنها در فیسبوک و توئیتر ،آگاه شوید و بهره ببرید.

اگر مطلب نگارش شده شما درباره یکی از شبکه های اجتماعی باشد ،می توانید در نظر داشته باشید با تشویق مخاطبان ،به حساب کاربری شما در همان شبکه پا بگذارند و نظرات خود را به اشتراک بگذارند.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + 2 =