افزایش بازدید و ترافیک وب سایت روش های نوین

نکات موثر برای بالا بردن ترافیک وب سایت

اگر شما برای خود کسب و کاری ر فضای مجازی دارید میتوانید با کمک برخی تکنیک ها و روش های سئو و استفاده از کلمات کلیدی هدفند در نتایج جستجوی گوگل قرار بگیرید ، اما یک تغییر کوچک در الگوریتم های گوگل می تواند شما را به اعماق فضای مجازی برده و تمام تلاش را ضایع کند. دستیابی به رتبه بهتر یا pagerank در گوگل برای تجارت های کوچک و یا متوسط میتواند امری طاقت فرسا باشد.

برای حفظ موفقیت و گذر از مشکلات حتما به استراتژی های کاربردی برای افزایش ترافیک وب سایت توجه ویژه ای داشته باشید. بیاد داشته باشید که روش های دیگر برای افزایش ترافیک و بازدید سایت می تواند به همان اندازه مهم باشد. یکی از کلید های موفقیت کسب . کارهای کوچک در همین مطلب نهفته است.

افزایش ترافیک و بازدید سایت

  1.  وب سایتی مرجع و مفید در کسب و کارتان باشید.

به آنالیز کلمات کلیدی بپردازید ، ، متن های غنی از کلمات کلیدی را به منظور تاثیر گذاری بر روی گوگل در وب سایت خود قرار دهید تا به کار به کسب و کار خود کمک شایان کرده باشید. در تولید محتوای برای سایت خود فراموش نکنید که محتوای تولید شده باید به خوبی نگارش شده باشد ، مرتبط با کسب و کار و با کیفیت باشد و همچنین مفید و آموزنده باشد. زیرا محتوای سایت تان ممکن است برای دسترسی مخاطبینی که هدف شما را تشکیل می دهند در فهرست نرم افزارهای جمع آوری محتوا قرار گرفته و در معرض دید افراد بیشتری قرار گیرد .

  1. از فعالیت در شبکه های اجتماعی و تعاملی غافل نشوید

با رشد روز افزون شبکه های تعاملی و اجتماعی بستر مناسبی برای معرفی و جذب مخاطبین فراهم شده. استفاده از کامنت ها برای قرار دادن لینک وب سایت اگر به خوبی انجام شود، می تواند موثر و هوشمندانه باشد. حتما شاهد بوده اید که بعضی در قسمت ثبت نظرات و یا انجمن های آنلاین، کسب و کارهای مختلف در میان انبوهی از مکالمات غیرمرتبط، به درج لینک وب سایت خود پرداخته اند، این قبیل رفتارها نظم موجود را بر هم می زند، به همین دلیل با مطالعه درست پست ها از ارتباط موضوع آن با کسب و کار خود اطمینان حاصل کنید. برای درج نظر در سایت ها با نام واقغی خود وارد شوید ، فراموش نکنید در صورت جذاب بودن مطلب شما کاربران حتما به آن توجه کرده و نظرات شما را پیگیری میکنند. برای مهارت یافتن در اینکار بهتر است از روش های بازاریابی شبکه های اجتماعی استفاده کنید.

اگر تخصص کافی در زمینه کاری خود دارید و می توانید تخصص خود را به محتوائی سرگرم کننده تبدیل کنید، با انتشار پُست در قسمت بلاگ سایت های مرتبط از این ابزار قدرتمند بازاریابی داخلی کمک گرفته و با دنبال کردن بلاگ سایت های مرتبط و محبوب در زمینه کسب کارتان و درج پُست به عنوان مهمان از این ابزار موثر و کم هزینه استفاده کنید.

بلاگ

به معرفی درست و اصولی خود و کسب و کارتان به عنوان یک متخصص در زمینه کاری خود و یک وبلاگ نویس میهمان ، بپردازد. تا مشتریان در زمان نیاز به خدمات و یامحصولات مرتبط با فعالیت شما به دنبال آدرس وب سایت تان بگردند.

  1. از بازاریابی ویدیویی کمک بگیرید

امروزه فعالیت کسب و کار . کارها در فضای مجازی بسیار متاثر از بازاریابی ویدیویی است. موتورهای جستجوی قدرتمندی مانند آپارات و یوتیوب را تجهیز کنید تا ترافیک را به سایت شما برگردانند. این موتورهای جستجوی ویدیو همانند شبکه های اجتماعی در رونق بخشیدم به کسب و کار شما موثر هستند. برای مثال ویدیویی کوتاه و واضح برای معرفی خود یا آموزش نکته ای از تخصص های خود بسازید و آن را در یوتیوب قرار دهید و لینک سایت تان را در آن درج کنید تا بازدیدکنندگان برای مطالعه و آشنایی بیشتر به سایت شما مراجعه کنند. درست است که تهیه چنین ویدیو هایی زمانبر تر از محتوا های متنی است اما در مقابل ترافیک بیشتری برای سایت شما ایجاد میکند.

ویدیو مارکتینگ

درست است که استفاده هوشمندانه از راهکارهای سئو و بهینه سازی وب سایت کمک شایانی به ارتقاء رتبه وب سایت در گوگل خواهد کرد اما فراموش نکنید که تمام تلاش خود را در زمینه بازاریابی اینترنتیی به سئو محدود نکنید. با کمک استراتژی های جایگزین دیگر سعی کنید ترافیک سایت خود را بالا ببرید.

درباره مرضیه سلیمانی

موارد جالب

پیام خوش آمدگویی در صفحه ورود وردپرس

پیام خوش آمدگویی در صفحه ورود وردپرس

پیام خوش آمدگویی در صفحه ورود وردپرس سلامی ویژه خومت تمامی کاربران عزیز تم لاین. ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *