کنترل مدیریت انتشار پست با افزونه publish confirmation

کنترل مدیریت و انتشار پست با افزونه وردپرس

امروز در رابطه با افزونه نمایش پست و محتوا در وردپرس بحث خواهیم نمود. اگر شما تجربه کار با وردپرس را داشته باشید حتما به این مشکل در وردپرس پی برده اید که هنگام نمایش و ارسال پست هیچ سئوالی از شما در رابطه با آن پرسیده نمی شود و اگر شما به طور غیر عمد دکمه ارسال مطلب را فشار دهید ممکن است مطلب شما به صورت ناقص و پر از ایراد در اختیار خوانندگان قرار گیرد برای رفع این مشکل لطفا با ما همراه باشید. پیشنهاد میکنیم مقاله بازاریابی مربوط به محتوا وب سایت را ببینید.

مدیریت انتشار پست با افزونه publish confirmation

افرونه ارسال پست که امروز به شما معرفی میشود مشکل ذکر شده را به طور کامل حل خواهد نمود به این صورت که با انجام پرسشی شما را از ارسال و نمایش مطلب آگاه خواهد کرد و اگر شما آمادگی چاپ و نمایش مطلب رو ندارید خیلی راحت با فشردن دکمه کنسل آن را متوقف می‌کنید (همانطور که می دانید انتشار پست های ناقص اعتبار سایت شما را به شدت کاهش می ‌دهد و رتبه سایت را به دلیل کاهش بازدید بسیار کم می‌کند)

اسم افزونه ای که این امکانات را به شما می‌دهد Publisher Confirmation می‌باشد.با داشتن این افزونه شما به راحتی از انتشار پست های ناقص می‌توانید جلوگیری کنید.پیشنهاد ما به شما این است که حتما حداقل یک بار از این افزونه استفاده کنید.این افزونه دارای امکانات زیادی نیست و به راحتی قابل استفاده می‌شد.

 

لینک دانلود

درباره امین

موارد جالب

افزونه Wp Google Search

افزودن جستجوی گوگل به قالب وردپرس

افزودن جستجوی گوگل به قالب وردپرس با Wp Google Search سلام دوستان عزیز تم لاین. حتما ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *