آموزش اضافه کردن دکمه لایک فیسبوک به وردپرس

وردپرس لایک فیسبوک
آموزش اضافه کردن دکمه لایک فیسبوک به وردپرس
۵ (۱۰۰%) ۴ votes

مزایای اضافه کردن دکمه لایک شبکه اجتماعی فیسبوک به وردپرس

فیسبوک و توییتر , دو شبکه اجتماعی هستند که پا به پای هم پیش می روند. توییتر پلاتفورم “هر کجا” را منتشر کرد که به کاربران اجازه می دهد که در هر کجا از توییتر استفاده کنند.اکنون فیس بوک دکمه ای به نام “Like” یا همان می پسندم را منتشر کرده که به کاربران اجازه می دهد موضاعی را که می پسندند را لایک کنند.

اگر شما به اکانت فیسبوک خود وارد شوید میتوانید از دکمه لایک استفاده نموده و با دکمه “recommend”  موضوع را به دوستان خود پیشنهاد کنید.در این مقاله ما سعی داریم مزایای دکمه لایک فیسبوک را شرح داده و آموزش دهیم که چگونه شما نیز دکمه ای همانند لایک فیسبوک برای سایت وردپرسی خود قرار دهید.

با ما همراه باشید.

بعضی وقت ها عکس ها و لایک ها به درستی نمایش داده نمی شوند که در این موقع لازم است که متا های فیسبوک را اضافه کنید. که در آینده آموزش آن را خواهیم گذاشت .

مزایای لایک فیسبوک

فیسبوک دومین سایت پر بازدید جهان و دومین سایت بزرگ جهان است.هر کسی از سن ۱۱ سال بگیرید تا سن ۷۷ سال در فیسبوک پیدا می شود.هر یوزری یک فید دارد که اخبار و اپدیت های دوستانش برای او ارسال می شود.این اخبار شامل لایک های دوستان و اد شده توسط دوستان می باشد.

صفحات دوستان شامل یک فن پیج و خیلی چیز های دیگر می شود.به عنوان مثال اگر شما ۴۱۰ دوست داشته باشید وقتی یک مطلب را لایک کنید این مطلب برای ۴۱۰ دوست شما پست میشود. این ابزار بسیار قدرتمند است چون کاری بسیار عالی برای تبلیغات هم می باشد.با لایک کردن پست های دیگران , آن پست ها به دوستان شماهم فرستاده می شود و با لایک کردن آن ها به دوستان انان هم فرستاده می شود  و باعث می شود یک مطلب صد ها بار منتشر شود

چطور دکمه لایک فیسبوک را به وردپرس اضافه کنیم ؟

اکنون که می دانید دکمه لایک فیسبوک خیلی پرکاربرد است بیاید تا با هم این دکمه را به وردپرس شما اضافه کنیم. ابتدا فایل Single.php در پوشه تم های خود را باز کنید.سپس کد زیر را به آن اضافه کنید.

 

همچنین شما میتوانید از متد XFBML نیز استفاده کنید و ما این کار را بسیار توصیه می کنیم.زیرا این روش این امکان را اطلاعات بیشتری در مورد لایک ها داشته باشید.

 

و هنگامی که پستی از شما لایک شود شما میتوانید آمار و تجزیه و تحلیل آن لایک را مشاده کنید. هنگامی که کد را در فایل و در جای مناسب قرار دادید شما بالای پست هایتان دکمه لایک را خواهید دید

 

فیسبوک لایک وردپرس

در اینجا مقداری از پارامتر های قابل استفاده در این افزونه را مشاهده می کنید :

اگر شما میخواهید که ایکون دوست را در زیر ایکون لایک مشاهده کنید از این کد استفاده کنید

show_face=true

 

اگر شما بخواهید که یک دکمه ساده تنها به همراه نمایشگر تعداد لایک ها نمایش دادده شود  از این پارامتر استفاده کنید

layout=button_count

 

اگر شما بخواهید که از ترکیب رنگ تیره تری استفاده شود میتوانید از پرامتر زیر استفاده کنید

colorscheme=dark

 

اگر شما بخواهید که متن درون دکمه ها را تغییر دهید از پارامتر زیر استفاده کنید.

action=recommend

 

شما میتوانید طول دکمه را با تغییر اندازه آی فریم تغییر دهید

هر گونه سوالی بود در همین پست بپرسید.

 

 


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

49 + = 52