چگونه در زمان مشخص مطالب و پست ها را حذف کنیم؟

time post چگونه در زمانی مشخص مطالب و پست ها را حذف
نظر خود را ارسال کنید

از جمله امکانات خوب وردپرس توانایی ارسال مطالب به صورت زمان بندی شده است. با این قابلیت می توان مطالب مورد نظر را برای نشر در یک تاریخ معین تنظیم نمود. با استفاده از یکی از ویژگی های این قابلیت می توان تنظیماتی را اعمال کنیم که کاربران بتوانند زمان انتشار مطلب را در سایت مشاهده کنند و این بسیار مفید است در ترغیب بازدیدکنندگان که در زمان انتشار مطلب مورد نظر دوباره به وب سایت شما رجوع کنند.
با ما همراه باشید تا این روش ساده را فراگیرید.

زمان انتشار پست

برای این منظور ابتدا کافیست مطلب مورد نظر را در تاریخ معینی برای انتشار تنظیم کنید و کد زیر را در مکانی که قصد دارید عنوان مطلب تان به نمایش درآید قرار دهید :

چطور با افزونه post expirator زمان پست ها را مدیریت کنیم

در این پست به معرفی یکی از پر کاربردترین و مهم ترین افزونه ها در زمینه حذف مطالب می پردازیم. شاید شما هم از آن دسته مدیران باشید که نیاز دارید برخی از پست ها بعد از مدت زمانی مشخص حذف شوند یا به بخش دیگر مانند بایگانی و … منتقل شوند. این افرونه شما را در این مهم به راحتی کمک می کند.

با استفاده از این افزونه در عین سادگی مدیریتی کامل بر روی پست ها و مطالب داریم .مجموعه عملیات های موجود شpost expirator cronامل انتقال پست حذف و تغییر پست می باشد .

مزایا و معایب

همانطور که میدانید وردپرس امکان حذف پست در زمان معین را در کدهای پیش فرض خود قرار نداده است و همچنین نوشتن کد های php به این منظور مهارت خاصی را می طلبد. اما ما با نصب این افزونه بدون تحمل هیچ سختی و پرداخت هزینه فقط با چند کلیک میتوانیم یه این امکانات دست پیدا کنیم .

نصب افزونه

افزونه post expirator آموزش خاصی برای نصب نیاز ندارد و همانند دیگر افزونه ها نصب می شود.

اگر میخواهید از نسخه فارسی ساز استفاده کنید باید علاوه بر متون افزونه تاریخ شمسی را هم به زبان فارسی ترجمه کنید.

لینک دانلود افزونه post expirator


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 89 = 97