چطور با افزونه، بدون شورت کد دکمه ایجاد کنیم ؟

افزونه ای برای ایجاد دکمه در وردپرس بدون هیچ کد و شورت کد (shortcode)!

میخواهیم در این مطلب به معرفی افزونه ای بپردازیم که می توانیم بدون شورت کد (shortcode) در وردپرس دکمه ایجاد کند. این افزونه در عین سادگی امکانات بسیار زیاد و پیچیده در اختیار شما قرار میدهد.نام این افزونه Forget About Shortcode Buttons می باشد که می توانید آن را از مخزن دانلود نمایید. جالب است بدانید قدرت آن از کدنویسی قوی تر است؛با این افزونه شما میتوانید دکمه هایی برای دانلود، کسب اطلاعات بیشتر و انتقال به صفحات دیگر ایجاد کنیم همچنین این افزونه قابلیتی را در اختیار شما قرار میدهد که تصویری را برای دکمه ی خود انتخاب کنید با این قابلیت شما میتوانید دکمه هایی زیبا و جذاب برای سایت وردپرسی خود به وجود بیاورید و این یعنی شخصی سازی صد در صد.

افزونه ی  Forget About Shortcode Buttons

سوال مهمی که ممکن است برای تعدادی از کاربران پیش بیاید این است که چرا در دنیای افزونه های وردپرسی که روز به روز به تعداد آنها افزوده می شود و اکثر افزونه ها بسیار پیچیده و گسترده هستند چرا این افزونه ی ساده باید مورد بررسی و معرفی قرار گیرد؟ همانطور که میدانید یک سایت خوب به دو جهت این صفت را دارا میباشند:

۱-داشتن مطالب مفید و با کیفیت که مورد پسند کاربران باشند.

۲-دارا بدون گرافیک و پوسته ی زیبا که چه خواسته و چه ناخواسته کاربران را به خود جذب کند .

این افزونه نیز یکی از مهم ترین گزینه های افزایش و بالا بردن کیفیت گرافیکی سایت مخصوصا وب سایت های دانلود،بازی،موزیک،کتاب و … میباشد و همچنین برای انتقال به صفحات مختلف سایت در عین سادگی،جذابیت زیادی دارد . با ما همراه شوید که این افزونه را مورد بررسی قرار داده و برای شما نقاط قوت و برتری آن را بیان کنیم .

بررسی افزونه ایجاد دکمه در وردپرس بدون شرت کد

دلیل برتری این افزونه  با افزونه های همانند خود این است که آپشن های بهتری دارد و میتوانیم هنگام کار با این افزونه این قدرت و برتری را حس کنیم

این افزونه به اضافه اینکه مجهز به آپشن های گسترده ای است دارای محیط کاری  بسیار آسان است تا استفاده کننده دچار چالش خاصی نشود. هم توان زیاد این افزونه در ایجاد دکمه هایی با قدرت بالا غیر قابل تکذیب است و هم این کار باعث میشود که از بسیاری از کدنویسی ها سبقت بگیرد…که امروز قصد کردیم این افزونه را به شما معرفی کنیم.

چگونگی کار با این افزونه

ابتدای کار باید این افزونه را نصب کنید اگر اطلاعاتی در مورد نصب کردن ندارید توصیه میکنم که این پست را ببینید  نصب قالب وردپرس از طریق هاست“

و اما ادامه ی آموزش را با ما باشید

۱-به بخش افزودن نوشته بروید

البته این افزونه در بخش برگه ها هم به خوبی ایفای نقش میکند

۲-آیکون آبی را انتخاب کنید ( توضیحات بیشتر در شکل)

۳-توضیحات بیشتر در شکل

 

درباره امین

موارد جالب

شبکه های اجتماعی در وردپرس با Social Icons Widget

با سلام خدمت تمامی کاربران سایت تم لاین امروزه اکثر مردم در شبکه های اجتماعی ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *