چطور نرخ تبدیل عضویت وب سایت را افزایش دهیم ؟

در این مقاله چگونگی افزایش نرخ تبدیل بازدیدکنندگان وب سایت به اعضای سایت را آموزش میدهیم . محاسبه آن بسیار ساده است و فقط کافیست کل اعضای سایت را بر تعداد کل بازدیدکنندگان تقسیم کرده و نتیجه را در عدد ۱۰۰ ضرب کنید . اگر قصد دارید بازدیدکنندگان در سایت شما عضو شوند ، این به شرایط و پیشنهادات شما به کاربر بستگی دارد.

نرخ تبدیل بازدیدکنندگان سایت conversion rate

اگر یک صفحه عضویت را تبلیغ می کنید ، این صفحه باید اطلاعات کافی در مورد سیستم خبرنامه شما را در اختیار کاربران قرار بدهد . برای جذب چنین افرادی می توان از موتورهای جستجو و دیگر روش های تبلیغاتی استفاده کرد . کاربران زمانی ایمیل خودشان را در اختیار شما می گذارند که از اطلاعات با کیفیت شما مطمئن باشند.

به نکات زیر برای بهتر کردن نرخ تبدیل بازدیدکنندگان وب سایت توجه کنید :

-به کاربران خود اطمینان بدهید که اطلاعات آن ها پیش شما من است و اطلاعات آنان تحت هیچ شرایطی در اختیار دیگران قرار نمی گیرد . با اینکار نرخ تبدیل سایت خود را افزایش دهید.

-برای کاربران مزایای استفاده از خبرنامه خود را افزایش دهید . در صفحه اصلی از جملات کلیدی که کاربر را تحت تاثیر قرار دهید استفاده کنید و بنویسید. باید به شکلی عمل کنید که کاربر مورد نظر این فکر را داشته باشد که در صورت عضو نشدن در خبر نامه شما ، اطلاعات مهمی را از دست می دهد.

آمار نرخ تبدیل بازدیدکنندگان سایت

-برای جلب توجه کاربران ، یک فایل آموزشی رایگان مانند کتاب رایگان ، فایل صوتی و یا فیلم آموزشی را به ان ها پیشنهاد کنید . اما نکته مهم این است که این فایل آموزشی رایگان یک شروع برای ارتباط بین شما و کاربران است ، پس اطلاعات کامل خودتان را در این فایل قرار دهید.

-اگر شما یک کتاب آموزشی به کاربران خود هدیه می دهید که شبیه آن در اینترنت موجود است تفاوت های آن با نسخه موجود در اینترنت را برای آن ها توضیح دهید زیرا ممکن است دیگر سایت ها نیز چنین کتابی را در اختیار مخاطبین خود قرار دهند .

نرخ تبدیل سایت

-جایگاه فرم عضویت خودتان از بالا سمت چپ به بالا سمت راست تغییر دهید . این نکته مهم می تواند نرخ تبدیل سایت شما را تغییر دهد ، شما باید در هر تغییر نرخ تبدیل سایت خود را محاسبه کرده و با هم مقایسه کنید . شما همچنین می توانید مکان های مختلف را برای نرخ تبدیل امتحان کرده و بهترین جایگاه نرخ تبدیل را پیدا کنید.

-در کاربران خود اشتیاق و دعوت به انجام را ایجاد کنید تا اطلاعات خود را به راحتی در اختیار شما قرار دهد.

درباره محمد بیاتی

موارد جالب

چه کالا یا خدماتی در اینترنت بفروشیم؟

چه کالا یا خدماتی در اینترنت بفروشیم؟

هنگام ورود به دنیای کسب و کار اینترنتی بسیاری از افراد این سوال را می ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *