چگونه یک طراح وب شویم؟

how web designer
چگونه یک طراح وب شویم؟
۵ (۱۰۰%) ۸ votes

انگیزه لازم برای طراح وب شدن

قبل از هر چیز لازم است بدانید که مزایای طراح وب بودن در چیست و آیا ارزش دارد که وقت خود را برای این تخصص بگذاریم ؟ انگیزه بهترین هدف برای کسانیست که میخواهند این به این سمت کشیده شوند و من به شما میگویم که این صنعت شاید در ایران خیلی استقبال نشود و درآمد آن زیاد نباشد ولی در کل حتی شما میتوانید در سایت های خارجی هم این کار را دنبال کنید و از روش های مختلف دلار های خود را نقد کنید من فعلا موضوع را عوض نمیکنم و فقط در یک جمله به شما میگویم که این کار درآمد قابل قبولی دارد.یکی دیگر از مذیت های طراح وب بودن این است که شما استاد خود می شود و پروژه های خود را خودتان انجام میدهید.

استفاده از ویدیو های آموزشی برای طراحی آنلاین

آکادمی های بزرگی مثل لیندا و Digital Tutors  هستند که ویدیو های آنها در بازار پر شده است و یکی از بهترین راه ها برای یادگیری به زبان تخصصی است.

آموزش طراحی با استفاده از سایت های آنلاین

سایت های زیادی را می شناسیم که در این کار حرفه ای هستند و می توانن به شما در طراحی وب بصورت آنلاین کمک کنند که می توان به سایت هایی اشاره کرد که انصافا خیلی خوب همه چیز را از آموزش html گرفته تا Java script و php را کامل آموزش میدهد لازم است بدانید که این سایت ها خارجی هستند و به کمی توان انگلیسی نیاز اسیت.

کتاب های آموزش طراحی وب

خیلی ها دوست دارند با کتاب و قدم به قدم مطالب را به ذهن خود واگذار کنند و به این صورت بهتر یاد میگیرند هر چند بنشر بنده این کار کمی وقت گیر است و من سایت های آنلاین و ویدیو ها را بیشتر ترجیح میدهم.

بصورت تجربی  یاد بگیریم

بنظر من هیچ چیز لذت تجربی یاد گرفتن را ندارد، زمان زیادی میبرد ولی کاربردی و مفید یاد میگیرید و فکر میکنم هر کسی باید چند سالی در این مسیر باشد تا تمام رمزو راز های دنیای وب را یاد بگیرد!

در هر صورت شما با راه حل های بالا میتوانید سرعت خود را بیشتر کنید تا زود تر به نتیجه برسید.پیشنهاد میکنم برای پست ۱۲ نکته که شما را به طراح وب تبدیل می کنید را هم مطالعه کنید تا از تجربیات بیشتری بهرمند شوید.

منبع تم لاین


1 دیدگاه... اضافه کردن یکی

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

29 + = 35