اتوماتیک سازی شبکه های اجتماعی

 

شبکه های اجتماعی به اندازه ای قدرت بالایی دارند که همه کسب و کارهای دنیا را مجبور کرده اند تا هر کدام صفحه ای در شبکه ها برای شرکت خود بسازند و خدمات و کالاهای خود را معرفی کنند. امروز در مورد یک تکنیک حرفه ای با شما صحبت می کنیم که کمتر در جایی دیده اید.

۲ مزیت بسیار مهم شبکه های اجتماعی :

۱- می توانید از طریق شبکه های اجتماعی ارتباط صمیمانه تری با بازار هدف برقرار کنید و در نتیجه در سایت خود احتمال تبدیل بازدیدکننده به خریدار را افزایش دهید.
۲ استفاده از شبکه های اجتماعی یکی از کلیدی ترین رموز موفقیت در بهینه سازی وب سایت است .

 

در برنامه سایت خود بازاریابی شبکه های اجتماعی را قرار دهید

اما روش هایی برای به کارگیری شبکه های اجتماعی را به شما آموزش میدهم زیرا این روشها نیازمند یک سری تکنیک می باشد.

با ثبت نام در شبکه های اجتماعی معروف ، یک صفحه اختصاصی در هر کدام از شبکه ها برای کسب و کار اینترنتی خود بسازید.

پس از انتشار مطلبی در سایت، بلافاصله همان مطلب را در شبکه های اجتماعی منتشر کنید.

مزیت فوق العاده ی اینکار:

وقتی شما مطلبی را منتشر می کنید اگر مطلب شما توسط سایت های دیگر کپی شد، نگران نباشید ، زیرا گوگل تشخیص می دهد که مطلب مورد نظر مربوط به وب سایت شما بوده است و شما را در نتایج بالاتری نشان می دهد.
اما در اینترنت شبکه های اجتماعی معروفی وجود دارد که باید در تمامی این شبکه ها عضو شوید و هر بار پس از انتشار مطلب خود باید همان مطلب را در تمامی شبکه های اجتماعی منتشر کنید!
خوب می دانم این کار از نظر شما بسیار خسته کننده و وقت گیر است.

شبکه های اجتماعی

اما راهکار چیست؟

ابزاری آنلاین به شما معرفی میکنم تا با اجرای آن کاری کنید، زمانی که در سایتتان مطلبی منتشر می کنید به صورت کاملا اتوماتیک در تمام صفحه های اجتماعی که ساخته اید مطلبتان منتشر شود!
این سایت به شما این امکان را می دهد تا پس از ثبت نام بتوانید سیستم اشتراگ گذاری در شبکه های اجتماعی را در سایت خود پیاده کنید.

برای پیشبرد بازاریابی اینترنتی به ابزارهای حرفه ای نیازمند هستید. برای اینکه بتوانید وقت خود را برای پیاده سازی روشهای دیگر بازاریابی اینترنتی صرف کنید و در وقت خودتان صرفه جویی کنید، حتما از ابزارهای حرفه ای تحت وب استفاده کنید.

صحبت پایانی

برای موفقیت در بازاریابی اینترنتی و کسب و کار اینترنتی باید با جدیدترین ابزارهای آنلاین آشنا باشید و طبق نیازهای وب سایت ، از آنها استفاده کنید و باید سعی کنید تا جایی که امکان دارد کارهای مربوط به بازاریابی اینترنتی وب سایت را اتوماتیک کنید. شما به عنوان کسی که صاحب یک کسب و کار اینترنتی است و به عنوان یک وبمستر ، باید بیشتر وقت خودتان را به پاسخگویی به مشتریان ، تولید محتوا ، و همچنین پیاده سازی ایده های بازاریابی در سایت صرف کنید.

درباره تم لاین

بنده محمود هستم . علاقمند به وردپرس و کسب و کارهای اینترنتی. این سایت رو هم برای دوستداران وردپرس راه اندازی کردیم . انتقادات و پیشنهاداتتون رو از ما دریغ نکنید . با تشکر

موارد جالب

آموزش پیدا کردن لینک های خراب و صفحات ۴۰۴ در وردپرس

سلام صفحات ۴۰۴ و لینک های خراب تاثیر بسیار بدی در سئوی سایت شما دارند ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *