آموزش افزونه WordPress Seo و روشن کردن چراغ زرد و سبز سئو

آموزش افزونه Wordpress Seo و چگونگی دریافت چراغ زرد و سبز در سئو ؟
آموزش افزونه WordPress Seo و روشن کردن چراغ زرد و سبز سئو
۵ (۱۰۰%) ۴ votes

آموزش افزونه WordPress Seo و چگونگی دریافت چراغ زرد و سبز در سئو ؟

بسیاری از نویسندگان سایت ها مشکل رنگ چراغ سئو را دارند که حل کردن این مشکل بسیار آسان است.اول از همه ما برای سئو کردن یک مطلب باید به قسمت wordpress seo در پایین قسمت نوشته بروید.در این قسمت با کادرهایی برخورد خواهید که از شما کلید واژه،عنوان سئو و توضیحات متا را درخواست میکند.

در اینجا،قسمت کلیدواژه کنونی،عنوان مطلب خود را عینا کپی کنید و در قسمت توضیحات متا نیز مجددا عنوان را کپی کنید(بدون تغییر)فقط بعد از مطلب یک فاصله ایجاد کنید و سپس خط جدا کننده [|] را بگذارید که در همه صفحه کلید ها موجود است .سپس توضیح مختصری از مطلب را قرار دهید.تکرار عنوان در توضیحات متا به علت تاییدیه گرفتن از گوگل برای بخش توضیحات متا است.

پر کردن قسمت عنوان سئو ارزشی ندارد زیرا این کار به شکل خودکار انجام میشود و شما به شکل کمرنگ عنوان را مشاهده خواهید کرد.حال نوشته شما کاملا آماده است.شما در قسمت توضیحات متا میتوانید به جای جمله از کلمات کلیدی استفاده کنید و با استفاده از ویرگول این کلمات را ایجاد کنید.بخش توضیحات متا بخشی است که تمامی کلماتش در جست و جوی گوگل برای سایت شما استفاده میشود.

خاطرتان باشد که تا یک حدود معین میتوانید در توضیحات متا خلاصه ارایه کنید و بیشتر از آن مانند میگود سه یا چهار حرف را حذف کنید.در این تصویر هنوز ۴۶ حرف جا دارد و بیشتر از آن غیر مجاز است.چگونه نوشته ما چراغ زرد سئو را دریافت کند؟

مشاهده میکند که در قسمت focus keyword usage تمامی گزینه ها عدد یک را دارا میباشند و سبز هستند و این یعنی تایید کامل یک سئوی مطلب.

یک تایید کامل از نظر گوگل

چگونه نوشته ما چراغ زرد سئو را دریافت کند؟

یک تایید بسیار خوب از نظر گوگل

چگونه نوشته ما چراغ زرد سئو را دریافت کند؟

برچسب زدن یک مطلب:

سعی کنید تعداد برچسب ها برای یک مطلب کم و مفید باشد.مطمین باشید وقتی ۲۰ عدد برچسب که فقط شاید ۵ عددشان مفید و غیر تکراری باشد میزنید.تنها خودتان را خسته کرده اید و همگی آن برچسب ها مورد استفاده قرار نمیگیرند.

نکته مهم در امر برچسب زدن یک مطلب استفاده از برچسب های بیشتر استفاده شده است. شما با کلیک روی این بخش برچسب هایی را مشاهده خواهید کرد که بیشترین کاربرد را در مطالب داشته باشند. میتوانید از این قسمت تعدادی که بدرد مطلب شما میخورند را انتخاب کنید.

چرا گاهی چراغ قرمز میشود حتی با رعایت نکات قانونی در سئو کردن؟

و اما اشتباهاتی که برخی اوقات موجب این موضوع میشود که چراغ سئوی شما قرمز شود:

۱-تکرار عنوان مطلب در بخش نام عکس ها طوری که عنوان زیر هر عکس تکرار شود.

۲-کوتاه بودن یا کاربردی نبودن نوشته شما.

۳-کپی کردن نام سایت همراه با عنوان برای جایگذاری در کلید واژه

۴-نوشتن یک کلمه مرتبط با نوشته در قسمت کلیدواژه کنونی

۵-تکراری بودن عنوان شما

یادتان باشد وقتی چراغ شما قرمز است. یک جای کار می لنگد. به دنبال خطای خود باشید و سعی کنید عنوان مطالب را تا جایی که میشود کوتاه و مفید انتخاب کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 4 =