افزودن نوشته تازه و ویرایش مطالب در وردپرس

آموزش اضافه کردن نوشته تازه و ویرایش پست ها در ویرایشگر وردپرس

اصلی ترین بخش در یک وبلاگ نوشته های آن است امروز میخواهیم ببینیم که چگونه در وردپرس یک نوشته ارسال کنیم. برای افزودن یک نوشته تازه در وردپرس ابتدا وارد پیشخوان و پنل مدیریتی می شویم.
پس از ورود در قسمت نوشته ها گزینه نوشته تازه را انتخاب میکنید پس از ورود به برگه نوشته تازه شما با دو کادر که مهم ترین قسمت های افزودن نوشته هستند رو به رو میشوید.اولین بخش عنوان نوشته است که در بالای هر پست نمایش داده میشود و دومین قسمت مطالب درون نوشته است که می توانید در بخش دیداری ویرایشگر آن را مدیریت کنید.

منظور از قسمت دیداری یعنی شما در بخش دیداری ویرایشگر با استفاده از مشابه نرم‌افزارهای اداری آفیس متن خود را وارد می نمایید اما در ویرایشگر متنی به شکل اچ تی ام ال HTML باید مطالب را درج کنید برای تغییر وضعیت ویرایشگر وردپرس روی دو زبانه بالای ویرایشگر در سمت چپ کلیک کنید.
افزودن یک نوشته تازه و ویرایش مطالب در وردپرس
پس از اتمام درج نوشته با کمک ابزارک انتشار در گوشه سمت چپ صفحه نوشته خود را انتشار دهید تا در دسترس عموم قرار بگیرد.با استفاده از دیگر تنظیمات ابزارک میتوانید نوشته خود را پیش نویس یا زمان بندی کنید.
افزودن یک نوشته تازه و ویرایش مطالب در وردپرس
برای بازدید از پست خود روی عنوان سایت در نوار ابزار بالای صفحه کلیک کنید یا در مرور گر خود آدرس سایت را درج کرده و مشاهده کنید.

ویرایش نوشته های قبلی چگونه است؟

برای دسترسی به تنظیمات و ویرایش نوشته های قبلی خود به بخش نوشته ها و سپس همه نوشته ها مراجعه کنید.

افزودن یک نوشته تازه و ویرایش مطالب در وردپرسپس از وارد شدن به این بخش لیست کلیه نوشته های منتشر شده،پیشنویس و زمانبندی شده برایتان نمایش داده خواهد شد. با کلیک بر روی عنوان یا لینک ویرایش میتوانید وارد قسمت ویرایشگر پست خود شوید و تغییرات و تنظیمات خود را اعمال کنید.

افزودن یک نوشته تازه و ویرایش مطالب در وردپرس

۳ دکمه کاربردی در ویرایشگر

خب در اینجادرباره دکمه های ویرایشگر دیداری ۳ تا از مهم ترینشان قید وکاربرد آن ها گفته میشود.اولین دکمه واژه بیشتر است که با فشردن و نهادن ان در هرجای متن باقی متن شما در ادامه مطلب نمایش داده میشود و افراد با فشردن گزینه ادامه مطلب از آن نوشته بهره مند میشوند و دکمه بعدی تمام صفحه کردن یا نوشتن بدون مزاحم است که تمامی ابزار های بلااستفاده از برگه حذف میشود تا بتوانید کاملا روی نوشته خود متمرکز شوید و گزینه بعدی افودن بخش دوم ابزار ها به نوار ابزار شماست.امیدوامر از این آموزش هم لذت برده باشید. در بخش بعدی به آموزش دسته بندی ها و برچسب ها میپردازیم.

افزودن یک نوشته تازه و ویرایش مطالب در وردپرس

درباره آرزو کشاورز

موارد جالب

نمایش شماره صفحات وردپرس بدون افزونه

آموزش نمایش شماره صفحات وردپرس بدون افزونه

با سلام خدمت شما عزیزان چند وقت پیش مطلبی آماده کردیم با عنوان نمایش شماره ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *