۵ اشتباه رایج مدیران در استفاده از کلمات کلیدی

keywords کلمات کلیدی
۵ اشتباه رایج مدیران در استفاده از کلمات کلیدی
۴٫۲ (۸۴%) ۵ votes

اکثر مدیران سایت ، همیشه فکر می کنند که بهترین کلمات کلیدی را انتخاب کرده اند و این در مورد آن اشتباه می کنند . با کمک این مقاله شما شانس بیشتری برای موفقیت در برنامه خود خواهید داشت زیرا بقیه مدیران این مسائل را رعایت نمی کنند و به خودشان اطمینان دارند.

۵ اشتباه رایج مدیران

بیشتر مدیران تلاش دارند که نام تجاری آن ها در رتبه اول موتورهای جستجو باشد ، این نظر را بد برداشت نکنید . منظور ما این نیست که این موضوع اصلا مهم نیست ، اگر شما شخصی را در خیابان یا مهمانی ملاقات کنید و نام تجاری خود را به آن بگویید ، ممکن است آن شخص فراموش کند و می تواند با جستجو در گوگل شما را پیدا کند و شانس شما زمانی افزایش می یابد که در ۵ رتبه اول گوگل قرار گرفته باشید . به هر حال نام تجاری شما آسان ترین بخش بهنیه سازی است و باری کسانی مناسب است که در مورد تجارت شما چیزی شنیده باشند . قدرت اصلی موتور های جستجو این است که اشخاصی که از تجارت شما چیزی نشنیده باشند را به سیاست ما هدایت می کند . اگر نام تجاری شما در رتبه های اول گوگل نبود خیلی مهم نیست اما گام دوم بهینه کردن است.

keywords selections انتخاب کلمات کلیدی

مشکل بعدی که معمولا برای سایت های فنی به وجود می آید ، این است که ، از کلمات سخت و فنی به عنوان کلمات کلیدی استفاده می کنند که باعث می شود کاربران عادی و مبتدی از آن چیزی متوجه نشوند ، چه برسد که این کلمات را جستجو کنند.

بعضی از مدیران سایت ها به جای استفاده از کلمات ترکیبی ، از کلمات تکی استفاده می کنند و انتظار دارند که رتبه ی خوبی در گوگل داشته باشند . جالب است بدانید طبق آمار سایت Onestat.com میزان ۳۳% از کلمات جستجو شده در موتورهای جستجو ۲ کلمه ای ، ۲۶% سه کلمه ای ، ۲۱% برای کلمات بیشتر و فقط ۲۰% کاربران کلمات تکه کلمه ای را جستجو می کنند . آیا این آمار شما را شگفت زده نمی کند ؟ شما به همین شکل جستجو نمی کنید ؟ حتی اگر از تک کلمه ای ها هم شروع کنید ، نتیجه ای نخواهد داشت و شما مجبور به استفاده از کلمات ترکیبی می شوید.

مدیران برای رقابت با رقبای خود از کلمات کلیدی آن ها استفاده می کنند ، در حقیقت یعنی کپی برداری می کنند . این اتفاق در حالی اتفاق می افتد که حتی مدیران نمی دانند کاربران چه چیزی را ممکن است جستجو کنند و چند رقیب در مورد آن موضوع دارند . در حقیقت برای سئو سایت ، پیدا کردن کلمات کلیدی مناسب در مورد موضوع سایت و رقابت با رقیبان است.

مدیران سایت در بعضی مواقع بیش از حد از کلمات کلیدی که کمتر در مورد موضوع سایت ارتباط دارد ، در سایت خود استفاده می کنند . کاربران پس از دیدن چنین سایتی ممکن است نرنجیده شده و آن را به گوگل گزارش کنند و گوگل نیز پس از بررسی ها سایت را جریمه خواهد کرد . بنابراین به نفع شما است که با کلمات بازی کنید تا هم باعث بی رضایتی کاربران و جریمه گوگل نشود

قوانین زیر به شما کمک خواهد کرد که از اشتباهات دوری کنید

– خودتان را جای کاربارن قرار دهید و از زبان آن ها مطالب را بنویسید

– از افکار قبلی برای بدست آوردن رتبه های گوگل دوری کنید

– بر واقعیات تمرکز کرده و از نوشتن مطالب شخصی توسط خودتان پرهیز کنید

– ذهن شما باید مشتری پسند ، رقابتی و واقع گرا باشد

شما باید تمام کلمات کلیدی که کاربران جستجو می کنند را پیدا کرده و با کلمات کلیدی رقبای خود مقایسه کنید . در این زمان از خودتان یک ایده داشته باشید و جذابیت را در کلمات ایجاد کنید تا کاربران را جذب کند

پیدا کردن کلمات کلیدی اولین گام است و شما باید تمام کلمات کلیدی که به سایت و تجارت شما مربوط می شود را پیدا کنید.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 6 =