ویرایشگر ابزارک ها به نحوی آسانwp widget editor

با سلام و درود خدمت شما دوستان عزیز :

 

اگر شما به قسمت نمایش در پیشخوان ورد پرس خود بروید گزینه ای به نام ابزارک وجود دارد که این ابزارک ها مربوط به قالب سایت یا ابزارک های پیش فرض و یا ابزارک هایی هستند که با نصب افزونه مورد نظر  به این قسمت اضافه می شود که ما میتوانیم آنها را در ساید بار سایت خود به نمایش بگذاریم از میان این ابزارک ها ،ابزارکی که مخصوص متن وجود دارد که ما میتوانیم با استفاده از آن متن معمولی به سایت خودمان اضافه کنیم که البته ما میتوانیم با کدهای HTML و CSS به متن مان استایل و تغییرات دلخواه را اعمال کنیم.

که ما اینجا از یک افزونه ی کاربردی ورد پرس به نام WP Editor Widget  استفاده خواهیم کرد که با نصب این افزونه ابزارک جدیدی اضافه می شود که قابلیت ویرایشگر متن را دارد

-مراحل کار

ابتدا باید شما این افزونه ی کاربردی وردپرس را دریافت کنید و در سایت خودتون نصب و فعال کنید.

بعد از اینکه نصب کردید وارد قسمت نمایش بشوید و بر روی زیر گزینه ی ابزارک ها کلیک کنید تا وارد بخش ابزارک های ورد پرس شوید.

 

 

و اگر شما این افزونه را به درستی نصب کرده باشید باید ابزارک جدیدی با نام “Rich Text ” که در تصویر زیر میبینید مشاهده کنید و شما باید با انتخاب ابزارک و با درگ و دراپ آن را ساید بار موردنظر انتقال دهید تا ویرایشگر متن در وردپرس را در بخش ابزارک ها داشته باشیم.

 

 

طبق تصویر زیر در این مرحله شما باید عنوانی را برای ابزارک انتخاب کنید و تیک گزینه ی Output Title را بزنید تا در خروجی عنوان ابزارک را نمایش دهد.

برای اینکه وارد ویرایشگر متن شوید بر روی گزینه ی Edit Content کلیک کنید.

 

 

با انتخاب Edit Content  پنجره ای به شکل زیر مشاهده میکنید و ویرایشگر متنی را میبنید که مانند ویرایشگر متن پیش فرض ورد پرس است که شما میتوانید متن و عکس مورد نظر خود را در اینجا وارد کنید تا در ساید بار ساید خود مشاهده کنید و در انتها بر روی Save and Close کلیک کنید .

 

برای اینکه بتوانید نتیجه ی کار را ببینید وارد سایت خود شوید و در ساید بار سایت خروجی مورد نظر را مشاهده کنید.

 

 

 

درباره علیرضا سهیلی

موارد جالب

تعداد بازدید هر پست در وردپرس با افزونه کاربردی View Post counter

با سلام خدمت تمامی تم لاینی های عزیز امروز قصد دارم یک افزونه کاربردی رو ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *