بررسی و تغییر درفایل ها با استفاده از افزونه File Manager

سلام و درود خدمت شما دوستان عزیز:

 

مدیریت فایل ها در وردپرس File Manager

فایل منیجر یکی از ابزارهای کاربردی در Cpanel می باشد که  این امکان را به شما می دهد تا شما بتوانید کلیه ی اقدامات مربوط به فضای هاست مثل آپلود کردن اطلاعات و داده ها و ذخیره آنها را انجام بدهید شما همچنین میتوانید با استفاده از قالب و افزونه ی سیستم مدیریت محتوای ورد پرس برای آپلود کردن فایل های خود استفاده کنید و یا اینکه از طریق ورد پرس وارد مدیریت فایل های  خود شوید و فایل های خودتان را بارگذای کنید.

این افزونه در دو نسخه ی Demo  و Premium انتشار پیدا کرده و برای اینکه شما بتوانید از همه ی قابلیت این افزونه استفاده کنید باید از نسخه ی حرفه ای یا Premium آن استفاده کنید که نسخه ی Demo  قابلیت تنظیمات افزونه و مرتب کردن فایل ها و… را ندارد.

شما با استفاده از این افزونه ی ورد پرس قادر نخواهید بود تا به کلیه ی قسمت های File Manager هاست دسترسی داشته باشید شما فقط میتوانید به فایل های وردپرسی که در محل ذخیره ی وردپرس وجود دارد ،دسترسی داشته باشید و ویرایش کنید.

 

این افزونه ی کاریردی ورد پرس که برای مدیریت فایل ها در می باشد در مخزن بزرگ ورد پرس در دسته بندی افزونه کاربردی وردپرس ثبت شده و بیش از ۲۰۰۰۰ نسخه از این افزونه نصب و فعال شده است.

 

ا-مراحل کار

شما باید ابتدا آخرین نسخه ی این افزونه ی را تهیه نمایید و در سایت ورد پرسی خودتون نصب و فعال کنید .

اگر شما نسخه ی Demo این افزونه را تهیه کرده باشید فقط گزینه ی WP File Manager فعال خواهد بود  و توصیه ما به شما این که از نسخه ی Premium  استفاده کنید تا مثل تصویر زیر همه ی قابلیت های این افزونه برای شما به نمایش دربیاد و با انتخاب WP File Manager  میتوانید تمام فعالیت مربوط به مدیریت فایل ها در وردپرس را انجام دهید.

 

 

 

با انتخاب WP File Manager  تمامی فایلهای مربوط وردپرس برای ما به نمایش گذاشته میشود که ما می توانیم با کلیک راست بر روی هر کدوم از فایل ها،آنها  را ویرایش، حذف ، کپی و ..بکنیم

 

خب اینم از این حالا شما میتونید دگ خیلی راحت و بدون اینکه لازم باشه هروز بخوایید وارد پنل هاست خودتون بشید  با استفاده از این افزونه کاربردی میتونید خیلی راحت و بدون دردسر ر وردپرس به ویرایش فایل های مربطوه بپردازیند

امیدوارم لإت برده باشید باتشکر

 

 

 

درباره علیرضا سهیلی

موارد جالب

تعداد بازدید هر پست در وردپرس با افزونه کاربردی View Post counter

با سلام خدمت تمامی تم لاینی های عزیز امروز قصد دارم یک افزونه کاربردی رو ...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *